Teslimat ve İade Koşulları

Ürünleriniz sipariş verirken belirletiğiniz teslimat koşuluna göre tarafınıza teslim edilmektedir. Bunlar; Kargo ile Teslimat veMağazadan Teslimat (İstanbul) olarak ikiye ayrılmaktadır. Mağazadan teslimli siparişlerinizde Başakşehir merkezimizden sipariş sonrasında ürünlerinizi teslim alabilir, kargo ücreti ödemezsiniz.

Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması / son kullanma tarihlerinin halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 7 gün içerisinde sayfamızdaki online destek veya iletişim formlarını kullanarak bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir.

Bu bilgileri takiben kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı / kusurlu ürün yenisi ile değiştirilecektir. Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 7 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.

Kullanılmış veya kullanım hatası sonucu zarar görmüş ve paketi hasar görmüş ürün/ürünler iade alınmayacağı ve kargo ücreti müşteriye yansıtılarak geri gönderileceği için iade edilecek ürün/ürünler tüm aksesuarları ve orijinal kutusu ile beraber kullanım hatası sonucu zarar görmemiş ve paketi hasar görmemiş şekilde iade edilmelidir.

Ayıplı veya son kullanım tarihi dolmuş olan tüm ürünler koşulsuz şartsız iade edilebilir.

İade Ürün Bedelini Ne Zaman Alabilirim?

Müşteri Hizmetlerimizin iade/değişim formu ve İade/Değişim koduyla ilgili yönlendirmelerini uygulayınız.

Form ve ürünün bize ulaşmasını müteakip üründe yapılacak inceleme netisinde ürünün zarar görmemiş veya ambalajı zedelenmemiş olması halinde ürün bedeli iade süreciniz başlayacak ve ortalama 3 ile 7 iş günü içerisinde ürün bedeli, ödeme yapmış olduğunuz karta veya banka hesabına iade edilecektir.